Dudullu O.s.b. Des Sanayi Sitesi 112. Sk. No 27 Ümraniye-İstanbul TÜRKİYE

Hamsa Tortilla Hattı

    Hamsa kesme ve yuvarlama ünitesi; Hamur yapısını bozmayan hidrolik kavramalı baskı sistemi Hassas ve dengeli gramaj ayarı el yuvarlaması mantığında çalışan yuvarlama ünitesi ile öne çıkmaktadır.
    Farklı gramajlar için değiştirilebilir yuvarlama tamburu, ayarlanabilir unlama sistemi, Elektronik olarak ayarlanabilen kesme ve yuvarlama hızı, Güçlü Şasi si ve yağlı şanzımanları ile dikkat çekmektedir. Kesme ünitemiz 6 çıkışlı olup,Tortilla Dinlendirme ünitemizi senkronize olarak besler.
Tortilla Presi
    Hatlarımıza uyarlamış Presleme ünitemiz sürekliliği sağlayacak şekilde hassas bir kontrol sistemi ile dizayn edilmiş olup Pişirme ve soğutma Ünitesi ile koordineli çalışır ve presleme esnasında tutarlılık ve verimlilik sağlar ve fireyi en düşük seviyede tutar.Dinlenme ünitesinden gelen hamur toplarının merkezleme kanallarından pres bandına en doğru noktalara alınarak ön preslemeden sonra Pres ünitesine devam eder. Özel alaşımlı imalat çeliğinden üretilen plakalar ısı ile yamulmaya karşı dayanıklıdır.Yüksek kalitede üretilen fişek tipi rezistanslar uzun ömürlüdür Ayarlanabilir hidrolik baskı gücü sayesinde tüm pres yüzeyinde eşit sonuç elde edilir. Dakika 10 baskı yapabilen makinamızda kapasitemiz pres ve ürün ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir.

Diğer Ürünlerimiz