Dudullu O.s.b. Des Sanayi Sitesi 112. Sk. No 27 Ümraniye-İstanbul TÜRKİYE

Hamsa Roll Hattı

    Nanmak ın bu güne kadar edindiği tüm bilgi birikimini kullanıp 2yılı aşkın bir sürede birçok muadilini araştırarak ar-ge sini tamamladığı HAMSA serisi sınıfının lideri olmaya adaydır. Hamsa roll Serisinin birinci makinesi olan kesme ve yuvarlama ünitesi; Hamur yapısını bozmayan hidrolik kavramalı baskı sistemi, Hassas ve dengeli gramaj ayarı, el yuvarlaması mantığında çalışan yuvarlama ünitesi ile öne çıkmaktadır.

    Farklı gramajlar için değiştirilebilir yuvarlama tamburu, ayarlanabilir unlama sistemi, Elektronik olarak ayarlanabilen kesme ve yuvarlama hızı, Güçlü şasi si ve yağlı şanzımanları ile dikkat çekmektedir. Serinin ikinci makinesi olan dizme ünitesi geri çekilme mantığında çalışmaktadır. Geri çekilme işlemi hızlı ve seri olmasından dolayı ürün figürünü bozmadan az zamanda çok iş yapmak mümkündür. Pasa tahtası dahil her türlü tavayı kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

    Kesme ünitesi ile tam entegre çalışan makinenin dizme aralığı ve tava ölçüleri kesme ünitesi üzerinde bulunan kumanda paneli üzerinden kontrol edilir.

    Makine tasarımında gıdaya uyumlu malzemeler tercih edilmiş olup tamamı yoğun güvenlik tertibatı ile donatılarak iş güvenliği de düşünülmüştür.

Diğer Ürünlerimiz