Dudullu O.s.b. Des Sanayi Sitesi 112. Sk. No 27 Ümraniye-İstanbul TÜRKİYE

Hamsa Burger Hattı

    Farklı gramajlar için değiştirilebilir yuvarlama tamburu, ayarlanabilir unlama sistemi, Elektronik olarak ayarlanabilen kesme ve yuvarlama hızı, Güçlü şasi si ve yağlı şanzımanları ile dikkat çekmektedir.

    Optimum bir dinlendirme sağlamak için tasarlanan ara dinlendirme makinesinde Hızını kesme ünitesine göre ayarlayan bir hız kontrol sistemi bulunmaktadır. Bu sayede hamurlar yere dökülmez. Her tarafı kapalı olan dinlendirme makinesinin iki yanındaki pencereleri sayesinde içi kolaylıkla izlenilebilmektedir. İçi boşalan hamur tasları yeni ürünü almadan bir UV ışın odasından geçerek oluşabilecek bakterileri yok eder. Böylelikle sürekli hijyeniktir. Hamurun gelişimini sağlamak amacı ile kabin içersinin nem ve ısısı elektronik olarak kontrol edilmekte ve istenilen seviyede tutulmaktadır. Gıdaya uyumlu malzemeler kullanılarak tasarlanmış olan şekil verme ünitesinde ezme silindiri ve sandaviç yastığı bulunmaktadır. Talep edilmesi halinde hatta Kaizer ünitesi ve Susamlama ünitesi ilave edilebilmektedir. Diğer makinelerde olduğu gibi şekillendirme ünitesi de hızını kesme ünitesine göre senkronize etmektedir. Ezme silindirleri ve sandaviç yastıkları hassas bir şekilde kolaylıkla ayarlanabilmektedir.

    Geri çekilme işlemi hızlı ve seri olmasından dolayı ürün figürünü bozmadan az zamanda çok iş yapmak mümkündür. Pasa tahtası dahil her türlü tavayı kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kesme ünitesi ile tam entegre çalışan makinenin dizme aralığı ve tava ölçüleri kesme ünitesi üzerinde bulunan kumanda paneli üzerinden kontrol edilir. Hamsa full hattının tasarımında gıdaya uyumlu malzemeler tercih edilmiş olup tamamı yoğun güvenlik tertibatı ile donatılarak iş güvenliği de düşünülmüştür.

Diğer Ürünlerimiz