Dudullu O.s.b. Des Sanayi Sitesi 112. Sk. No 27 Ümraniye-İstanbul TÜRKİYE

Galeta Makinası

    Birbirine tam senkronize edilmiş ünitelerden oluşan bu makinemiz, Hamurunuza zarar vermeden ve formunu bozmadan hızlı ve seri bir üretim yapmanızı sağlar.

    Nanmak klasiklerinden olan bu makine günümüz şartları ve sizlerin talepleri doğrultusunda yeniden tasarlanarak en mükemmel sonuçlar hedeflenmiştir.

    Paslanmaz yapısı, tam donanımlı güvenlik tertibatı, Kolay kullanışlı kontrol paneli, bölgesel hız ayarlama seçeneği makinenin standart donanımlarıdır.

    Besleme Beltı çıkışında bulunan kalibre silindirleri sayesinde sürekli aynı kalınlıkta hamur besler, yığılma yapmaz. Paslanmaz çelikten üretilen kalıplar, Tam formunda ürün elde etmenizi sağlar. Kalıp ayar mekanizması sayesinde ürün yanlarında çapak oluşmaz. Kalıplarımız kolay sökülebilir ve değiştirilebilir şekilde tasarlanmıştır.

    Kalıp çıkışındaki ürünleri karşılayan yaylı Beltın ürün ayırmadaki fonksiyonu tartışılmaz. Özel imal edilmiş yayları sayesinde uzun süre hizmet vermeye müsaittir.

    Ürünün tavaya dökülmesini sağlayan bant sağlıklı ve rijit bir yapıya sahiptir. Ürün boyları elektronik cihazlarlarla tam olarak ölçülür ve giyotin bıçak ile kesilir.

    Üst kısma tam uyum sağlayan tava doğru zamanda doğru yerde bulunmaktadır.

Diğer Ürünlerimiz