Dudullu O.s.b. Des Sanayi Sitesi 112. Sk. No 27 Ümraniye-İstanbul TÜRKİYE

Ebru Kurabiye Makinası

    Yenilenmiş yapısı ile Orta ve Büyük ölçekli imalathaneler için tasarlanmış olan EBRU modelimiz, orta ve sert kıvamdaki hamurları (Un kurabiyesi, Kavala kurabiyesi, Kuki, Kahke v.b ) çok rahat bir şekilde dökülebildiği gibi tel kesim ünitesi ile istenilen gramajlarda üretim yapmak mümkündür.

    İstenildiğinde çift hazneli kazanı ile üretilen makinemizde farklı ürünleri mix yapılabilmektedir. Döner başlıkları sayesinde burgulu ürünleri (saç örgüsü, simit v.b) üretmek mümkündür.

    Güçlendirilmiş şasesi sayesine sürekli çalışmaya müsait olan modelimizde yüksek kapasitelere ulaşmak çok kolaydır. Yenilenmiş hamur topları sayesinde el yapımına çok yakın bir ürün elde etmek mümkündür. Gözler arası gramaj farklılığı asgari seviyeye düşürülmüştür.

    Yapılan inovasyon sonrası yenilenen 100 programlık dijital ekranı ile daha kullanışlı ve çok fonksiyonlu bir hale gelmiştir. Makinede temizlik yapmak artık çok daha kolaydır. Paslanmaz çelik yapıya sahip olan makineyi kullanmak için iki personel yeterli olacaktır.

Diğer Ürünlerimiz