Dudullu O.s.b. Des Sanayi Sitesi 112. Sk. No 27 Ümraniye-İstanbul TÜRKİYE

Aybüke Kurabiye Makinası

    Yenilenmiş yapısı ile küçük ve orta ölçekli pastaneler için tasarlanmış olan AYBUKE modelimiz, Sıvı hamur kazanı ile estron türü tüm pastaların yanı sıra kek, acıbadem, beze, ekler, makaron gibi sıvı ve orta sertlikteki tüm hamurları kalıp değişimine bağlı olarak onlarca farklı figürde ve istenilen gramajda dökebilmektedir.

    Döndürme grubu ve döner başlıklı duyları sayesinde dairesel birçok ürünü üretmek artık çok daha kolaydır. Sert hamur kazanı kullanılarak orta ve sert kıvamdaki hamurlar (un kurabiyesi, kavala kurabiyesi, kuki v.b ) çok rahat bir şekilde dökülebildiği gibi tel kesim ünitesi ile istenilen gramajlarda üretim yapmak mümkündür.

    Yapılan inovasyon sonrası makineye ilave edilen servo motorlar sayesinde daha geniş bir ürün gamı sunan makinemiz, 100 programlık dijital ekranı ile daha kullanışlı ve çok fonksiyonlu bir hale gelmiştir.

    Kullanıcısı tarafından kolaylıkla sökülebilen bir kazan yapısına sahip olan makinede temizlik yapmak artık çok daha kolaydır. Tekerlekli ve ergonomik bir yapıya sahip olan makineyi kullanmak için tek personel yeterli olacaktır.

Diğer Ürünlerimiz